Titulní obrázek

Renault Fluence

Automobilka Renault konečně zveřejnila bližší informace o novince Fluence na českém trhu. Vybrat si budete moci ze čtyř verzí. Určitě vás však zaujme akce francouzského výrobce - Akce "Mnohem více".

Sedan Renault Fluence prodělal facelift koncem loňského roku a teď je tu oficiální uvedení na český trh spolu s novými cenami. Novinka se vyrábí v Turecku. Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř dieselů a jednoho benzínového motoru. V kufru pětimístného sedanu je k dispozici 530 litrů volného místa, což je slušné.

Pod kapotou se tedy bude ukrývat buď motor 1.5 dCi o výkonu 90 koní (pětistupňový manuál), nebo 110 koní (šestistupňový manuál či šestistupňový dvouspojkový automat). Zajímavý je nový diesel 1.6 dCi o výkonu 130 koní, který je spojen se šestistupňovým manuálem. Nový motor má vedle slušného výkonu velký točivý moment 320 Nm, 80 % ho je k dispozici v 1750 ot./min. Renault Fluence s ním spotřebuje 4,6 litru na 100 km. Pak je tu ještě osvědčený benzínový motor 1.6 16V, který posílá přes pětistupňový manuál na přední kola výkon 110 koní.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

Nejnižší ceny výbav

Výbavu Authentique můžete nyní pořídit již za 264 900 korun, Expression již za 284 900. Verze Dynamique je v prodeji za akční cenu 284 900 korun. A poslední Privilege za 314 900. To ale není vše.

Automobilka si připravila akci "Mnohem více". Za stejnou cenu tu dostanete vyšší výbavu.