Titulní obrázek

Renault vyprodává sklady!

Automobilka Renault nyní nabízí vůz v nižší střední třídě za neskutečně málo peněz. Model Mégane Generation s motorem 1,6/74 kW můžete koupit již od 209.900 Kč.

Nejnižší doprodejový ceník minulé generace poskytla Kia Cee’d (219.980,- za motor 1,4 CVVT/77 kW). Francouzský výrobce tak překonává dosavadní rekord. Nabídka má přitom jediný háček: jde o akci Měsíc Renault, která se týká předem určených skladových vozů. Jejich nabídka je vystavená na speciálním webu www.mesicrenault.cz.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Radikální snížení ceny od 45 tisíc korun se týká jen dvou specifikací hatchbacku Generation. Základní model má klimatizaci, tempomat, palubní počítač, centrální zamykání a elektrické ovládání předních oken. O 10 tisíc dražší Generation Authentique přidává rádio, elektricky nastavitelná zrcátka a loketní opěrku. Podobné zvýhodnění se týká i dalších Renaultů. Například běžné verze Méganu jsou zlevněné o 15 tisíc, sedan Fluence se po slevě 25 tisíc dá pořídit od 249.900 Kč.